Live Help Chat
Over onsDuurzaam reizenNieuwsbriefContact Vragen? Bel 09-234 13 11

Waar ben je naar op zoek?

Familie
8,4 (51)

Familiereis China Avontuur

22 dagen
v.a. € 3.209,-

Samen tussen wolkenkrabbers en rijstvelden

Dit is een familiereis voor gezinnen met kinderen tot 19 jaar. Een bezoek aan de Chinese megasteden Beijing, Xi'an en Shanghai bestaat uit een aaneenschakeling van culturele hoogtepunten. Maar het Chinese plattelandsleven beleef je ook volop; in plaatsen als Dali en Yangshuo kan dat per fiets, op een boot of te voet. Natuurlijk vergeten we highlights als de Chinese Muur, het Terracottaleger, een kung-fu les en de reuzenpanda's niet. Vervoer per hogesnelheidstreinen en een binnenlandse vlucht maken deze China rondreis extra comfortabel. Een complete reis en wat een waanzinnig veelzijdig land!

Dit is een familiereis voor gezinnen met kinderen tot 19 jaar. Een bezoek aan de Chinese megasteden Beijing, Xi'an en Shanghai bestaat uit een aaneenschakeling van culturele hoogtepunten. Maar het Chinese plattelandsleven beleef je ook volop; in plaatsen als Dali en Yangshuo kan dat per fiets, op een boot of te voet. Natuurlijk vergeten we highlights als de Chinese Muur, het Terracottaleger, een kung-fu les en de reuzenpanda's niet. Vervoer per hogesnelheidstreinen en een binnenlandse vlucht maken deze China rondreis extra comfortabel. Een complete reis en wat een waanzinnig veelzijdig land!

Kies deze reis omdat

  • Speciale familiereis: voor reislustige ouders en kinderen
  • Verblijf in goede hotels op basis van logies met ontbijt, soms met zwembad
  • Alle bekende Chinese iconen in één onvergetelijke reis
  • Bezoek aan reuzenpanda's, Chinese Muur en Terracottaleger inbegrepen
  • Comfortabel: binnenlandse vlucht & diverse hogesnelheidtreinen
  • Verblijf in kleurrijk minderhedengebied bij Lijiang en Dali
  • Inbegrepen: Kung fu les in Shaolinklooster van 2 à 3 uur
  • Actieve familiereis met zwem-, vaar-, fiets- en wandelmogelijkheden
  • Inclusief entreegeld Chinese Muur, Verboden Stad, Terracottaleger en Pandacentrum
  • Late ‘check out’ in Shanghai (dag 21)
  • Kleine groepen van maximaal 22 deelnemers

Totale beoordeling

8,4
51 respondenten

Laatste reviews

Vertrekdatum: 01/08/2019

Beoordeling: 9

9

Carla: Het was een geweldige ervaring om door China te reizen. Allerlei transportmiddelen hebben we gebruikt. Fietsen door Beijing om de stad te ontdekken en op de scooter langs de rijstvelden.

Vertrekdatum: 20/07/2018

Beoordeling: 9

9

Ernst: We hebben genoten van de familiereis naar het dynamische China. De rondreis was heel goed afgestemd op gezinnen met kinderen, omdat er ruimte in het programma overbleef voor eigen invulling, terwijl we alle plaatsen op de route voldoende uitgebreid hebben kunnen bezoeken. Dankzij de ongelooflijk enthousiaste en invoelende reisbegeleidster, de gezelligheid met de andere gezinnen en het goed afgestemde programma hebben we een hele fijne reis beleefd!

Wat was dit een leuke vakantie! We konden zwemmen in het zwembad van het hotel. Ook het fietsen bij Yangshuo was leuk. En de kung-fu les. En natuurlijk lopen op de Chinese Muur. Ik heb geleerd met stokjes te eten.

“Wat was dit een leuke vakantie! We konden zwemmen in het zwembad van het hotel. Ook het fietsen bij Yangshuo was leuk. En de kung-fu les. En natuurlijk lopen op de Chinese Muur. Ik heb geleerd met stokjes te eten.”

Marcella (8 jaar), Reiziger

Raak geïnspireerd door China

Meest veelgestelde vragen Familiereis China Avontuur

Heb ik een visum nodig voor China?

Internationaal paspoort:
Wij adviseren je om op reis te gaan met een internationaal paspoort dat bij terugkeer van je reis nog minimaal 6 maanden geldig is en beschikt over tenminste 3 lege aaneengesloten pagina’s. Een noodpaspoort is niet toegestaan. 
 
Visum:
Nee, voor deze bestemming is voor reizigers met een Nederlandse of Belgische nationaliteit voor reizen geen visum nodig voor een verblijf van maximaal 30 dagen. Deze regeling geldt vooralsnog tot 31 december 2026.

Als je afwijkend reist van de groepsreis raden wij je aan om je goed te laten informeren over of je een visum nodig hebt. Onze partner Traveldocs helpt je graag verder en is telefonisch bereikbaar via +31 (0) 23 2210004. Traveldocs is een gespecialiseerde visumdienst voor Nederland (voor Nederlandse paspoorthouders) en België (voor Belgische paspoorthouders).

Kijk op de website van Traveldocs voor meer informatie: 

- Nederlandse reizigers bezoeken: visum-legalisatie.nl/koningaap-nl
- Belgische reizigers bezoeken: visum-legalisatie.nl/koningaap-be

Aanvullende informatie is ook terug te vinden onder het tabblad ‘Meer reisinfo’ bij iedere reis.

Reizigers die niet beschikken over de Nederlandse of Belgische nationaliteit, dienen zelf contact op te nemen met de betreffende ambassade(s) en hun eventuele visum te regelen.

Reizigers met meereizende kinderen onder de 18 jaar dienen zelf bij de betreffende ambassade/consulaat te informeren naar eventuele aanvullende toelatingseisen.

Het is ten allen tijde je eigen verantwoordelijkheid om te zorgen voor de juiste (in)reisdocumenten.

Heb ik inentingen nodig voor mijn China rondreis?

Bij veel reizen die we aanbieden zijn inentingen tegen de belangrijkste ziekten noodzakelijk. Niet het meest leuke deel van je reisvoorbereiding maar wel onvermijdelijk. Wij zijn niet medisch geschoold en mogen daarom hierover geen advies geven.

Koning Aap Nederland heeft in samenwerking met Thuisvaccinatie.nl een oplossing gevonden voor deze vaak tijdrovende klus. In plaats van dat jij naar de GGD of huisarts moet gaan, komt een huisarts bij je thuis op het moment dat het jou schikt om de benodigde inentingen te zetten. 

De Belgische reizigers kunnen voor de meest correcte en up-to-date informatie terecht bij de huisarts en/of bij het Instituut voor Tropische Geneeskunde.  Je kan ook op www.wanda.be online per land advies opvragen. Bij het Instituut voor Tropische Geneeskunde kun je ook terecht voor je inentingen.

Wat is de beste reistijd naar China?

Over het algemeen kun je in de periode van mei tot en met september in geheel China rekenen op warm tot zeer warm weer. Het westelijk deel van China, is het hele jaar door zeer droog en in de winter zeer koud. In het zuidoosten zijn de winters kort en nat. Bedenk dat, waar je ook bent in China, het in hoger gelegen gebieden ook in de zomer koud kan zijn. Vooral na zonsondergang kunnen de temperaturen daar sterk dalen. We raden de reizigers in het voor- en najaar aan ook warme kleding mee te nemen voor koele dagen en avonden.

Maar ook in onze winter is het goed reizen in China alleen moet je rekening houden met het feit dat het ook overdag flink koud kan worden.

Hoe overnachten we in China?

Je wisselt overnachtingen in grote, middenklasse hotels af met een verblijf in sfeervolle guesthouses op het platteland.  Bij lange nachttreinritten overnacht je in de hardsleeper of een bijgeboekte softsleeper.

Voor meer informatie en foto's van de accommodaties in China zie het tabblad ‘Accommodaties’ bij iedere reis.