Live Help Chat
Over onsDuurzaam reizenNieuwsbriefContact Vragen? Bel 09-234 13 11

Waar ben je naar op zoek?

header image
Pionier

Rondreis Chili

27 dagen
v.a. € 7.295,-

Van Puerto Montt naar Arica

Nee. Dit is geen reis die slechts een minuscuul deel van Chili combineert met omliggende landen. Dit is het echte werk! Chili in bijna al zijn lengte en schoonheid. Vulkanen, gletsjermeren, eeuwenoude culturen, poëzie, wijngaarden, UFO’s (wellicht), mummies, woestijn, maanlandschappen en meer sterren aan de hemel dan je jezelf ooit kunt voorstellen. Klinkt goed? Dat is het ook. En het wordt nog beter. Ook culinair is het genieten in Chili. Wijntje hier, verse vis daar en af en toe een empanada de pino om je vingers bij af te likken. Begint het al te kriebelen? Lees dan snel verder over deze rondreis door Chili!

Nee. Dit is geen reis die slechts een minuscuul deel van Chili combineert met omliggende landen. Dit is het echte werk! Chili in bijna al zijn lengte en schoonheid. Vulkanen, gletsjermeren, eeuwenoude culturen, poëzie, wijngaarden, UFO’s (wellicht), mummies, woestijn, maanlandschappen en meer sterren aan de hemel dan je jezelf ooit kunt voorstellen. Klinkt goed? Dat is het ook. En het wordt nog beter. Ook culinair is het genieten in Chili. Wijntje hier, verse vis daar en af en toe een empanada de pino om je vingers bij af te likken. Begint het al te kriebelen? Lees dan snel verder over deze rondreis door Chili!

Kies deze reis omdat

  • Unieke reis door een overweldigend mooi land
  • De Andes, Stille Zuidzee, woestijn, gletsjermeren en vulkanen in een reis
  • Misterieuze pre-colombiaanse beschavingen
  • Meer dan 3000 km Pan-American Highway
  • De houten kerkjes op het eiland Chiloé
  • Op zoek naar UFO’s en Pisco in de Elqui Vallei
  • Maak kennis met de Mapuche, de oorspronkelijke bewoners van Araucanía
  • Sterrenkijken op ‘s werelds beste astronomische locatie
  • Ontdek zelf waarom Chileense wijnen zo goed zijn
  • Van de gebaande paden in het noorden van Chili
  • Spot nandoes, flamingo’s, vicuña’s, alpaca’s en meer
  • Veel entreegelden en meerdere maaltijden inbegrepen
  • Kleine groepen van maximaal 16 deelnemers
  • Optioneel verlengen op Paaseiland
Chili heeft een grote indruk op mij achtergelaten en dan met name het eindeloze Andesgebergte  met zijn blauwe meren en de natuurlijke hotsprings. Een echte aanrader.

“Chili heeft een grote indruk op mij achtergelaten en dan met name het eindeloze Andesgebergte met zijn blauwe meren en de natuurlijke hotsprings. Een echte aanrader.”

Irma, Reiziger

Raak geïnspireerd door Chili

Informatie is niet beschikbaar.

Veelgestelde vragen Rondreis Chili

Heb ik een visum nodig voor Chili?

Internationaal paspoort:
Wij adviseren je om op reis te gaan met een internationaal paspoort dat bij terugkeer van je reis nog minimaal zes maanden geldig is. Als je naar Chili reist moet je paspoort beschikken over tenminste 1 lege visumpagina.

Visum:
Voor deze bestemming is er voor reizigers met een Nederlandse of Belgische nationaliteit geen visum nodig bij een verblijf tot maximaal 90 dagen.

Als je afwijkend reist van de groepsreis raden wij je aan om je goed te laten informeren over of je een visum nodig hebt. Onze partner Traveldocs helpt je graag verder en is telefonisch bereikbaar via +31 (0) 23 2210004. Traveldocs is een gespecialiseerde visumdienst voor Nederland (voor Nederlandse paspoorthouders) en België (voor Belgische paspoorthouders).

Kijk op de website van Traveldocs voor meer informatie: 

- Nederlandse reizigers bezoeken: visum-legalisatie.nl/koningaap-nl
- Belgische reizigers bezoeken: visum-legalisatie.nl/koningaap-be

Aanvullende informatie is ook terug te vinden onder het tabblad ‘Meer reisinfo’ bij iedere reis.

Reizigers die niet beschikken over de Nederlandse of Belgische nationaliteit, dienen zelf contact op te nemen met de betreffende ambassade(s) en hun eventuele visum te regelen.

Reizigers met meereizende kinderen onder de 18 jaar dienen zelf bij de betreffende ambassade te infomeren naar eventuele aanvullende toelatingseisen.

Overstap in de Verenigde Staten:
Voor reizen met een overstap in de Verenigde Staten, dien je online voor vertrek een ESTA-toestemming (Electronic System of Travel Authority) aan te vragen. Aanvragen kan via de officiële website: https://esta.cbp.dhs.gov/esta

Zijn er vaccinaties nodig voor Chili?

Bij veel reizen die we aanbieden zijn inentingen tegen de belangrijkste ziekten noodzakelijk. Niet het meest leuke deel van je reisvoorbereiding maar wel onvermijdelijk. Wij zijn niet medisch geschoold en mogen daarom hierover geen advies geven.

Koning Aap Nederland heeft in samenwerking met Thuisvaccinatie.nl een oplossing gevonden voor deze vaak tijdrovende klus. In plaats van dat jij naar de GGD of huisarts moet gaan, komt een huisarts bij je thuis op het moment dat het jou schikt om de benodigde inentingen te zetten. 

De Belgische reizigers kunnen voor de meest correcte en up-to-date informatie terecht bij de huisarts en/of bij het Instituut voor Tropische Geneeskunde.  Je kan ook op www.wanda.be online per land advies opvragen. Bij het Instituut voor Tropische Geneeskunde kun je ook terecht voor je inentingen.

 

Wat is de beste reistijd voor Chili?

De meest geschikte reistijd voor de Patagonië reis loopt van oktober tot en met maart, de Chileense zomer. In januari is het op zijn warmst en juli is de koudste maand. 
De centrale regio's van Chili hebben een subtropisch klimaat (temperaturen rond 25-30°C.) met relatief de meeste regenval. Noord-Chili kan het het hele jaar door worden bezocht. 
De kust van Noord-Chili heeft het hele jaar een lenteachtig klimaat. Santiago de Chile kent een klimaat met de aangename temperaturen van 20-25°C in de periode van september tot en met april.

Waar wordt er overnacht tijdens de reis?

Tijdens de reizen door Chili wordt gebruik gemaakt van tweepersoonskamers, meestal met douche en toilet op de kamer, in schone, centraal gelegen, middenklasse hotels. Afhankelijk van je reis overnacht je soms ook in Refugios.  

Per reis vind je onder het tabblad 'Meer reisinfo' onder het kopje ‘Accommodatie en transport’ meer informatie over de overnachtingen.

Onder het tabblad ‘Accommodaties’ kun je de foto’s zien van de door ons gebruikte hotels (onder voorbehoud van wijzigingen) voor deze reis.