Live Help Chat
Over onsDuurzaam reizenNieuwsbriefContact Vragen? Bel 09-234 13 11

Waar ben je naar op zoek?

header image
Explore
8,1 (324)

Rondreis Colombia

21 dagen
v.a. € 3.691,-

Verrassend, gastvrij en onbekend

Van tropische stranden tot de hoge besneeuwde bergpieken van de Andes, van nevelwouden tot woestijn, van grote koloniale steden tot pittoreske plaatsjes zoals Barichara; deze rondreis door Colombia biedt het allemaal. Cultuur voert de boventoon in de prachtige historische steden als Bogotá en Cartagena, maar ook in San Agustín waar honderden imposante beelden over het heuvelachtige landschap zijn uitgestrooid. Bovenal is Colombia een kleurrijk land waar je verrast zult worden door de gastvrije en vriendelijke bevolking.

Van tropische stranden tot de hoge besneeuwde bergpieken van de Andes, van nevelwouden tot woestijn, van grote koloniale steden tot pittoreske plaatsjes zoals Barichara; deze rondreis door Colombia biedt het allemaal. Cultuur voert de boventoon in de prachtige historische steden als Bogotá en Cartagena, maar ook in San Agustín waar honderden imposante beelden over het heuvelachtige landschap zijn uitgestrooid. Bovenal is Colombia een kleurrijk land waar je verrast zult worden door de gastvrije en vriendelijke bevolking.

Kies deze reis omdat

  • Kleine groepen van maximaal 18 deelnemers
  • Verblijf in hotels én prachtige finca inclusief ontbijt
  • Eten bij een gezin thuis in Salento i.s.m. ResiRest
  • Bezoek archeologische park van San Agustin
  • Vriendelijke bevolking, een hoogtepunt van de reis!
  • Inclusief bezoek Silvia voor Guambiano markt
  • Bezoek aan Tayrona Nationaal Park incl. entreegeld en gids
  • Salento en wandeling Valle de Cocora met lokale gids inbegrepen
  • Verrassend: bezoek aan de Tatacoa woestijn

Totale beoordeling

8,1
324 respondenten

Laatste reviews

Vertrekdatum: 08/11/2024

Beoordeling: 8

8

Olivier: Colombia is zeker en vast een aanrader. Ondanks alle vooroordelen van onveilig te zijn, kan ik volmondig het tegendeel beweren. Een land die op gebied van natuur heel veel te bieden heeft, dit gekoppelid met een supervriendelijke bevolking. Zeg nu zelf, wat wens je nog meer! Trek jouw stoute schoenen aan en durf deze reis aan te gaan. Je zal zien, je reist zeker en vast niet teleurgesteld terug!

Vertrekdatum: 08/11/2024

Beoordeling: 10

10

GREET JOANNA V.: Met een minimale voorbereiding en open geest vertrok ik naar Colombia. Wat heeft dat land mij aangenaam verrast! Mooie natuur, cultuur en geschiedenis. Warme en vriendelijke bevolking. Onze reisbegeleider, Alejandro, heeft ons een onbezorgde en fantastische reis gegeven, met een warm hart voor zijn land. Topkerel! Ook wil ik nog een lans breken voor de buschauffeurs die ons telkens veilig en wel op bestemming brachten. De ritten waren soms lang maar werden door William, opgevrolijkt door een playlist te draaien van de door de groep gekozen liedjes. Leuk om mekaar op muzikale wijze ook beter te leren kennen. We waren telkens toch een beetje bezorgd als de chauffeurs, na een lange rit om ons op de eindbestemming te brengen, onmiddellijk weer naar hun thuisbasis (Bogotá) vertrokken. Naar mijn gevoel hadden ze toch gerust de volgende dag die zware rit huiswaarts mogen maken. Colombia ... héél waarschijnlijk dat ik nog eens terugkeer!

De stichting Straatkinderen Medellín organiseert het project 'CoCo'. Ludieke activiteiten worden georganiseerd waarbij 'Co'mmunicatie en 'Co'operatie onder straatkinderen in tehuizen wordt gestimuleerd.

“De stichting Straatkinderen Medellín organiseert het project 'CoCo'. Ludieke activiteiten worden georganiseerd waarbij 'Co'mmunicatie en 'Co'operatie onder straatkinderen in tehuizen wordt gestimuleerd.”

Floor, Medewerker Koning Aap

Raak geïnspireerd door Colombia

Veelgestelde vragen Rondreis Colombia

Heb ik een visum nodig voor Colombia?

Internationaal paspoort:
Wij adviseren je om op reis te gaan met een internationaal paspoort dat bij terugkeer van je reis nog minimaal zes maanden geldig is. Als je naar Colombia reist moet je paspoort beschikken over tenminste 2 lege visumpagina's tegenover elkaar.

Visum:
Voor deze bestemming is voor reizigers met een Nederlandse of Belgische nationaliteit geen visum nodig.

Als je afwijkend reist van de groepsreis raden wij je aan om je goed te laten informeren over of je een visum nodig hebt. Onze partner Traveldocs helpt je graag verder en is telefonisch bereikbaar via +31 (0) 23 2210004. Traveldocs is een gespecialiseerde visumdienst voor Nederland (voor Nederlandse paspoorthouders) en België (voor Belgische paspoorthouders).

Kijk op de website van Traveldocs voor meer informatie: 

- Nederlandse reizigers bezoeken: visum-legalisatie.nl/koningaap-nl/

- Belgische reizigers bezoeken: visum-legalisatie.nl/koningaap-be/

Aanvullende informatie is ook terug te vinden onder het tabblad ‘Meer reisinfo’ bij iedere reis.

Reizigers die niet beschikken over de Nederlandse of Belgische nationaliteit, dienen zelf contact op te nemen met de betreffende ambassade(s) en hun eventuele visum te regelen.

Reizigers met meereizende kinderen onder de 18 jaar dienen zelf bij de betreffende ambassade/consulaat te informeren naar eventuele aanvullende toelatingseisen.

Overstap in de Verenigde Staten
Voor reizen met een overstap in de Verenigde Staten, dien je online voor vertrek een ESTA (Electronic System of Travel Authority) aan te vragen.

Het is ten allen tijde je eigen verantwoordelijkheid om te zorgen voor de juiste (in)reisdocumenten.


Welke inentingen heb ik nodig?

Bij veel reizen die we aanbieden zijn inentingen tegen de belangrijkste ziekten noodzakelijk. Niet het meest leuke deel van je reisvoorbereiding maar wel onvermijdelijk. Wij zijn niet medisch geschoold en mogen daarom hierover geen advies geven.

Koning Aap Nederland heeft in samenwerking met Thuisvaccinatie.nl een oplossing gevonden voor deze vaak tijdrovende klus. In plaats van dat jij naar de GGD of huisarts moet gaan, komt een huisarts bij je thuis op het moment dat het jou schikt om de benodigde inentingen te zetten. 

De Belgische reizigers kunnen voor de meest correcte en up-to-date informatie terecht bij de huisarts en/of bij het Instituut voor Tropische Geneeskunde.  Je kan ook op www.wanda.be online per land advies opvragen. Bij het Instituut voor Tropische Geneeskunde kun je ook terecht voor je inentingen.

Wat is de beste reistijd voor Colombia?

Colombia heeft 2 seizoenen. Het regenseizoen is van half maart t/m mei en van september t/m half december. Het droge seizoen is van december t/m half maart en van juni t/m augustus, behalve in de noordelijke vlaktes waar een lang regenseizoen is van mei t/m oktober. De beste reistijd is van december t/m maart en van juli t/m augustus. 

Hoe zijn de accommodaties in Colombia?

Bij onze Colombia reizen overnachten we in centraal gelegen middenklasse hotels met eigen toilet en douchegelegenheid. De hotels zijn op basis van logies en ontbijt.

Per reis vind je onder het tabblad 'Meer reisinfo' onder het kopje ‘Accommodatie en transport’ meer informatie over de overnachtingen.

Onder het tabblad ‘Accommodaties’ kun je de foto’s zien van de door ons gebruikte hotels (onder voorbehoud van wijzigingen) voor deze reis.