Dit is een familiereis voor gezinnen met kinderen tot 19 jaar. Tijdens deze heel afwisselende reis zijn veel bezoeken inbegrepen. Zo ga je in de wildparken van Kruger en Addo op zoek naar leeuwen, neushoorns, olifanten en zebra’s. Aan de kust kun je, naast mooie stranden, nijlpaarden, walvissen en dolfijnen spotten. Voor eeuwenoude Afrikaanse tradities en de kans om op de fiets op zoek naar wilde dieren te gaan, moet je in het Koninkrijk van eSwatini zijn! Dat Zuid-Afrika heel veel meer dan alleen wildparken te bieden heeft, ervaar je in de oude mijnwerkersdorpjes en het overweldigende berglandschap in het noorden, terwijl je in het zuiden historische stadjes met een sterk Nederlands verleden en een prachtige kuststrook bezoekt. Als toetje eindig je je reis in Kaapstad, een van de mooist gelegen steden ter wereld!
Dit is een familiereis voor gezinnen met kinderen tot 19 jaar. Tijdens deze heel afwisselende reis zijn veel bezoeken inbegrepen. Zo ga je in de wildparken van Kruger en Addo op zoek naar leeuwen, neushoorns, olifanten en zebra’s. Aan de kust kun je, naast mooie stranden, nijlpaarden, walvissen en dolfijnen spotten. Voor eeuwenoude Afrikaanse tradities en de kans om op de fiets op zoek naar wilde dieren te gaan, moet je in het Koninkrijk van eSwatini zijn! Dat Zuid-Afrika heel veel meer dan alleen wildparken te bieden heeft, ervaar je in de oude mijnwerkersdorpjes en het overweldigende berglandschap in het noorden, terwijl je in het zuiden historische stadjes met een sterk Nederlands verleden en een prachtige kuststrook bezoekt. Als toetje eindig je je reis in Kaapstad, een van de mooist gelegen steden ter wereld!
Jeroen: Fantastische reis! Zuid-Afrika is een schitterend land met zijn mooie natuurparken, de dieren en de mensen. De overnachtingen waren deels op bijzondere plekken of in bijzondere resorts of lodges. Je ziet alle hoogtepunten en er is ook tijd voor ontspanning. Alles was goed geregeld en de gids vertelde veel over de cultuur en de apartheid wat daar nog wel leefd. De mensen zijn vriendelijk en behulpzaam en delen graag hun kennis. Het was gewoon geweldig!
Carlo: Zuid-Afrika is een fantastische bestemming die echt indruk op ons heeft gemaakt. Het land heeft ontzettend veel te bieden: prachtige natuur, geweldige wilde dieren, indrukwekkende (recente) historie, heerlijke eten en onwijs vriendelijke mensen. Vooral de afwisseling tussen bruisende steden, stranden, prachtige bergen en safari’s maakt Zuid-Afrika bijzonder. De landschappen zijn adembenemend en er is ontzettend veel te zien onderweg. De verschillende 4x4 safari's zijn absoluut een hoogtepunt en een ervaring die je niet snel vergeet. Maak zeker ook de boottochten bij Plettenburg en Hermanus. Het eten en de lokale wijnen zijn heerlijk. Kortom, Zuid-Afrika is een prachtig en veelzijdig land dat ik zeker zou aanraden. Een onvergetelijke bestemming en zeker ook voor onze zoon van 17!
“Ik vond alles super. Het mooie land, de aardige mensen, de goede gids en chauffeur en de leuke groep waarmee we hebben gereisd.”
Anouk (15 jaar), ReizigerLees hoe wij het groene karakter van onze reizen bevorderen.
Koning Aap steunt Justdiggit in haar strijd tegen opwarming van de aarde.
Duurzaam reizen is rekening houden met mensen, natuur en cultuur. Wat kun jij doen?
Samen met onze lokale agenten steunen wij diverse projecten over de wereld.
Internationaal paspoort:
Wij adviseren je om op reis te gaan met een internationaal paspoort dat bij terugkeer van je reis nog minimaal 30 dagen geldig is. Als je naar Zuid-Afrika reist moet je paspoort beschikken over tenminste 2 lege visumpagina’s tegenover elkaar.
Visum:
Voor deze bestemming is voor reizigers met een Nederlandse of Belgische nationaliteit geen visum nodig bij een verblijf van maximaal 90 dagen.
Als je afwijkend reist van de groepsreis raden wij je aan om je goed te laten informeren over of je een visum nodig hebt. Onze partner Traveldocs helpt je graag verder en is telefonisch bereikbaar via +31 (0)23 2210004. Traveldocs is een gespecialiseerde visumdienst voor Nederland (voor Nederlandse paspoorthouders) en België (voor Belgische paspoorthouders).
Kijk op de website van Traveldocs voor meer informatie:
- Nederlandse reizigers bezoeken: visum-legalisatie.nl/koningaap-nl
- Belgische reizigers bezoeken: visum-legalisatie.nl/koningaap-be
Aanvullende informatie is ook terug te vinden onder het tabblad ‘Meer reisinfo’ bij iedere reis.
Reizigers die niet beschikken over de Nederlandse of Belgische nationaliteit, dienen zelf contact op te nemen met de betreffende ambassade(s) en hun eventuele visum te regelen.
Reizigers met meereizende kinderen onder de 18 jaar dienen zelf bij de betreffende ambassade/consulaat te informeren naar eventuele aanvullende toelatingseisen.
Het is ten allen tijde je eigen verantwoordelijkheid om te zorgen voor de juiste (in)reisdocumenten.
Bij veel reizen die we aanbieden zijn inentingen tegen de belangrijkste ziekten noodzakelijk. Niet het meest leuke deel van je reisvoorbereiding maar wel onvermijdelijk. Wij zijn niet medisch geschoold en mogen daarom hierover geen advies geven.
Koning Aap heeft in samenwerking met Thuisvaccinatie.nl een oplossing gevonden voor deze vaak tijdrovende klus. In plaats van dat jij naar de GGD of huisarts moet gaan, komt een huisarts bij je thuis op het moment dat het jou schikt om de benodigde inentingen te zetten.
De Belgische reizigers kunnen voor de meest correcte en up-to-date informatie terecht bij de huisarts en/of bij het Instituut voor Tropische Geneeskunde. Je kan ook op www.wanda.be online per land advies opvragen. Bij het Instituut voor Tropische Geneeskunde kun je ook terecht voor je inentingen.
We overnachten tijdens de reizen in Zuid-Afrika in verschillende soorten accommodaties; de ene keer eenvoudiger, de andere keer luxer. In elke accommodatie heb je de beschikking over eigen sanitair. Je verblijf is op basis van logies met ontbijt.
Meer informatie over de accommodaties vind je onder het tabblad 'Meer reisinfo' en dan klikken op 'Accommodatie en transport'.
Voor foto's kun je terecht onder het tabblad 'Accommodaties' bij jouw reis.